• شماره ثبت:
  • 2335
  • سرمایه ثبتی شرکت:
  • درصد سهام در شرکت نصر معین پارسایان:
  • 2/6%

حوزه فعالیت

به دنبال ایجاد تغییرات در نظام اداری کشور و اجرای سیاستهای دولت جمهوری اسلامی ایران و در راستای بهینه سازی امکانات و نیروی انسانی ، این شرکت در سال 1371 با شماره ثبت 2335 و با ماهیت سهامی خاص تاسیس گردیده و اولین کار اجرائی خود را از تاریخ 1374/10/01 آغاز کرد. موضوع فعالیت شرکت به شرح زیر است:
الف – انجام كليه فعاليت‌های مطالعاتی، خدمات فنی و مهندسی مشاوره ای، طراحی، اجرايی، طرح و ساخت، مديريت پيمان، نظارت بر طرحهای عمرانی و مشارکت و سرمایه گذاری در ساخت و تجهیز واگذاری و فروش واحدهای تجاری ، مسکونی و زاراعی ، کشاورزی ، آتشباری و همچنین صدور خدمات فنی و مهندسی در داخل و خارج از كشور مشتمل بر:
 رشته آب (در برگيرنده امور مربوط به بندها، سدها، ساختمان نيروگاه آبی، سازه های هيدروليكی و تونل‌های آب، مخازن و شبكه‌های توزيع آب، شبكه‌های جمع آوری و انتقال فاضلاب، كانال‌های انتقال آب و شبكه هاي آبياری و زهكشی، سازه‌های دريايی و ساحلی، احداث حوضچه‌ها و استخرهای پرورش و تكثير آبزيان و عمليات ساختمانی (سيويل) تصفيه خانه‌های آب و فاضلاب و نظاير آن).ن (آب، گاز، برق و فاضلاب) و انتقال زباله و تاسيسات و تجهيزات تصفيه خانه‌های آب و فاضلاب، وسايل انتقال (آسانسور
 رشته حمل و نقل ( در برگيرنده امور مربوط به ساخت راه‌ها، نظير جاده‌هاي اصلي و فرعي، بزرگراه‌ها، راه‌هاي ريلي، باند فرودگاه، تونل‌ها، پل‌ها، راه‌های زيرزمينی و سيستم‌های حمل و نقل، عمليات آسفالتی و نظاير آن).
 رشته تاسيسات و تجهيزات (در برگيرنده امور مربوط به خطوط انتقال «آب، نفت و گاز» شبكه گاز رساني، تاسيسات مكانيكی و هيدرومكانيكی، سيستم‌هاي سرد كننده ساختمان و تجهيزات ساختما، پله برقي و …) سیستم‌های خبر و هشدار دهنده و نظایر آن .
 رشته كشاورزی (در برگيرنده امور مربوط در زمينه آبياری، بهسازي و اصلاح اراضي، احداث حوضچه‌ها و استخرهای پرورش و تكثير ماهی، عمليات مربوط در امور دامپروری، شيلات و آبزيان و نظاير آن).
 رشته ساختمان (در برگيرنده امور مربوط به سرمايه گذاري، مشاركت در طراحی ، ساخت ، راه اندازی ، فروش، بهره برداری، تجهيز ، آماده سازي و واگذاری واحدهای اداری، تجاری، مسكونی ، صنعتی و اماکن ورزشی).
 رشته صنعت و معدن (در برگيرنده امور مربوط به پيمانكاري تاسيسات و تجهيزات صنايع، استخراج، فرآوری، ذخيره، تبديل مواد خام معدني). ب- اجاره و استیجاره ماشین آلات و تحصیل و ارائه نمایندگیهای مختلف داخلی و خارجی جهت تهیه ، تامین و صدور انواع تجهیزات و ماشین آلات و قطعات یدکی و ملزومات مورد نیاز آنها در ارتباط با موضوع شرکت با رعایت قوانین و مقررات مربوطه. ج – مبادرت به کلیه معاملات و فعالیتهای بازرگانی و کلیه معاملات و عملیاتی که مستقیم یا غیر مستقیم مربوط به تمام یا هر یک از موضوعات مذکور باشد در داخل یا خارج از کشور از قبیل اجاره و خرید و فروش مصالح. د – استفاده از مواد ناریه و انجام عملیات آتشباری در طرح های عمرانی. ه – ایجاد تعمیرگاههای تخصصی ماشین آلات و ارئه خدمات تعمیرگاهی. و – شرکت در مزایده‌ها و مناقصات دولتی و خصوصی در داخل یا خارج از کشور ، شرکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی ، اخذ تسهیلات بانکی از کلیه بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری سراسر کشور ، مشارکت و سرمایه گذاری با اشخاص حقیقی و حقوقی در موضوع فعالیت شرکت ، صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز و مرتبط با فعالیت شرکت.

  • تلفن:
  • 03537248001
  • آدرس:
  • یزد میدان امام حسین (ع) کوچه شهید محمود حاج مهدی شرکت جهاد نصر یزد کد پستی85837-89161