نصر زنجان
شرکت نصر زنجان در سال 1371 تاسیس گردید و عمده فعالیت های شرکت در بدو تاسیس عبارت بودند از: امور حمل و نقل و اجرای پروژه های جهاد سازندگی (کشاورزی) که با گذشت زمان و جلب اعتماد دستگاههای اجرایی اعم از ملی و استانی، این شرکت به عنوان پیمانکار نمونه استان، فعالیتهای خود را در زمینه های راه سازی، سدسازی، احداث خطوط انتقال نفت و گاز و آب، اجرای پلهای بتنی و احداث مجتمع های مسکونی آپارتمانی، استـــــخراج معادن گسترش داده و اینک به عنوان پیمانکار برگزیده اداره کل راه و ترابری، سازمان جهادکشاورزی، سازمان آب، شرکت آبفا و شرکت مخابرات استان زنجان فعالیت می نماید.
این شرکت از بدو تاسیس تاکنون ده ها پروژه بزرگ و پیچیده عمرانی را در ترازی بالاتر از شرکتها و پیمانکاران داخلی و خارجی انجام و با اعتقاد به اصل خود باوری، هم اکنون در زمره پیمانکاران توانا قرار دارد و در زمینه اجرای عملیات سویل و مکانیکال راه، ساختمان، سد، خطوط انتقال آب، نفت و گاز در سطحی وسیـــع و با کیفیتی بالا عمل می نماید.
این شرکت از لحاظ رتبه بندی در رشته حمل و نقل و ساختمان رتبه یک، در آب رتبه دو، در تاسیسات و تجهیزات رتبه سه و در کشاورزی رتبه پنج می باشد. همچنین دارای گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001، سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001، سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی محیط کار OHSAS 18001 می باشد.

آدرس سایت شرکت :

 
 
 
 
 
 
 
 
 


آخرین به روز رسانی: 1397/04/11
كليه حقوق اين سایت متعلق به شرکت نصر معین پارسایان مي باشد.
ashnaweb