معرفی شرکت

جوهر شرکت جاماب با طرح جامع آب کشور عجین گشته است. 
شرکت مهندسین مشاور جاماب در سال 1354 با نام شرکت مهندسین مشاور عمران و توسعه منابع آب ایران در تهران به ثبت رسید و در زمینه مطالعات و توسعه منابع آب آغاز به کار نمود و سپس در سال 1365 به شرکت مهندسین مشاور جاماب تغییر نام داده و فعالیت نوین خود را با مطالعه مرحله اول طرح جامع آب کشور آغاز نمود و از آن زمان تاکنون با برخورداری از کادر تخصصی مجرب و تجارب حاصله از انجام طرحهای مطالعاتی مهم ملی و منطقه ای، نقش مهمی را در صنعت آب کشور ایفا می نماید.

عمده فعالیت شرکت  عبارت است از :
-    تحقیق، پژوهش، بررسی، مطالعه، برنامه ریزی، نقشه کشی و  تهیه طرحهای جامع اجرایی فنی و اقتصادی در زمینه های انتقال آب ،آبیاری و زهکشی و عمران.
-    نظارت  بر اجرای طرحهایی که شامل یا در ارتباط با فعالیتهایی مانند سدسازی، کنترل سیلابها و سیل بندها، ساختن سدهای خاکی، آبرسانی، توزیع و تصفیه آب، جمع آوری و تصفیه فاضلاب، گردآوری و  دفع آب باران، توسعه منابع آبی سطحی و زیر زمینی، انتقال آب، تاسیس شبکه های آبیاری و زهکشی و ایجاد تاسیسات شهری و هیدرو الکتریکی باشد.
-    تجزیه و تحلیل و طراحی سامانه های اطلاعاتی، مدیریت اطلاعات، آمار و پشتیبانی و فراهم آوردن امکانات تصمیم گیری و گزینش تجهیزات سخت افزاری و نرم افزارهای مورد نیاز برای نیل به هدفهای از پیش تعیین شده شرکت .
-    آموزش و تعلیم متخصصان و کارشناسان کار آمد برای به انجام رسانیدن هدفهای شرکت.
-    سرمایه گذاری و مشارکت در تاسیس و راه اندازی واحدهایی که به تولید مواد و کالاهای مورد نیاز شرکت اشتغال خواهند داشت.

آدرس سایت :

 
 
 
 
 
 
 
 
 


آخرین به روز رسانی: 1397/04/11
كليه حقوق اين سایت متعلق به شرکت نصر معین پارسایان مي باشد.
ashnaweb