حوزه فعالیت
 1. تشکیل و خرید سهام انواع شرکتها، مؤسسات و واحدهای عمرانی (ساختمانی، راهسازی،  سد و بند لوله‌گذاری)، صنعتی و معدنی، کشاورزی (آب و خاک، زراعت، دام و طیور و آبزیان)، ساختمانی و ایجاد مؤسسات و بنگاه‌های اقتصادی مرتبط با موضوع فعالیت شرکت و یا مشارکت با اشخاص دارای فعالیت‌های مشابه و یا مرتبط.
 2. انجام کلیه خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌های تولید سرمایه‌گذاری توسعه و تکمیل برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی و طراحی سیستم‌های مدیریتی سرمایه‌گذاری در داخل و خارج از کشور به صورت مشارکتی و قبول و اعطاء نمایندگی و انجام کلیه عملیات دیگری که بطور مستقیم و غیرمستقیم برای تحقق اهداف مزبور لازم می‌باشد.
 3. استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری بانکها و مؤسسات اعتباری
 4. مبادرت به کلیه عملیات مجاز اداری و تجاری داخلی و خارجی که به طور مستقیم و غیرمستقیم برای تحقق اهداف شرکت لازم یا مفید بوده و یا در جهت اجرای موضوع شرکت ضرورت داشته باشد.
 5. تحصیل مجوز ساخت لیسانس دانش فنی و تکنولوژی ساخت مواد تجهیزات و ماشین‌آلات
 6. مبادرت به خرید سهام بانکها و مؤسسات مالی و اعتباری پس از اخذ مجوزهای لازم
 7. مبادرت به کلیه معاملات و عملیات تجاری و بازرگانی خرید و فروش اجاره کردن ماشین‌آلات
 8. صادرات و واردات ماشین‌آلات تجهیزات و تأسیسات کشاورزی عمرانی صنعتی معدنی و ترابری
 9. تحصیل و ارائه نمایندگی‌های مختلف داخلی و خارجی جهت تهیه تأمین و صدور انواع تجهیزات قطعات یدکی ماشین‌آلات و سایر کالاها در ارتباط با موضوع فعالیت شرکت و شرکت‌های وابسته و سایر مؤسسات و اشخاص حقیقی و حقوقی
 10. تهیه تأمین و توزیع لوازم و کالاهای مورد نیاز طرح‌های کشاورزی، عمرانی، صنعتی، معدنی و ترابری مورد نیاز شرکت‌های وابسته و سایر مؤسسات و اشخاص حقیقی و حقوقی
 11. بطور کلی شرکت می‌تواند علاوه بر موضوعات فوق به هرگونه فعالیت مجاز که بطور مستقیم و یا غیرمستقیم با موضوعات مذکور در فوق مرتبط باشد مبادرت نماید در صورت لزوم با کسب مجوزهای لازم از مراجع ذیربط.
 
 
 
 
 
 
 
 
 


آخرین به روز رسانی: 1397/04/11
كليه حقوق اين سایت متعلق به شرکت نصر معین پارسایان مي باشد.
ashnaweb